iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Nonszalancka elegancja w najnowszej kolekcji SU unusual woma

  

Najnowsza kampania wizerunkowa SU unusual woman jest niezwykle świeża i dynamiczna. Zachwyca subtelnością koronek i falban, królują w niej pastelowe kolory, romantyczne kwiaty oraz ciekawe wzory. Jest więc elegancko i klasycznie, a zarazem delikatnie i jak zwykle kobieco. Można śmiało powiedzieć, że ta kolekcja jest idealnym połączeniem prostej, klasycznej formy z elementami subtelnej ekstrawagancji.

 

Przykuwającymi motywami są misterne drapowania i kuszące wycięcia, które są  nonszalancką mieszanką aktualnych trendów z światowym szykiem. Wyszukane i klasyczne kroje przeplatają się z romantycznym i dziewczęcym stylem, tworząc w ten sposób stylizacyjny majstersztyk. Śmiało można powiedzieć, że kolekcja jest elegancka, a zarazem eteryczna i kobieca. Wszystkie ubrania charakteryzują się wyjątkową estetyką i jakością wykonania oraz wysokiej jakości tkaninami. Kolekcja adresowana jest do kobiet, które szukają światowych trendów w u polskich projektantów, a równocześnie przywiązują wagę do jakości i wygody.

 

 

 

www.su-online.pl

 

www.facebook.com/pg/suunusualwoman  

 

Komentarze (1)
Torebki Joanny Kruczek w japońskim stylu

 Szacunek dla przyrody, niechęć do zbytecznych przedmiotów na rzecz dostrzegania piękna w tych niepozornych, to zasady zaczerpnięte z filozofii zen, które nadal są bardzo aktualne. Stąd inspiracja projektantki torebek Joanny Kruczek, by stworzyć coś pięknego i prostego zarazem. I oto wynik jej pracy - ostatnia kolekcja Japan meets Europe na sezon wiosna-lato 2016.

 

 

 

 

Zasady filozofii japońskiej funkcjonowały również w ubiorze Japończyków. Tradycyjnie słowo kimono oznaczało coś do noszenia, a więc taki ubiór był o prostym kroju w kształcie litery T, jednak wzory i zdobienia na nim nadawały mu szyku i niepowtarzalnej elegancji.  

 

 

 

Współcześnie japoński styl ubioru (szczególnie młodego pokolenia) jest bardzo zróżnicowany i postrzegany w Europie jako ekstrawagancki. Jednak niektóre cechy tego stylu zostają przemycane do naszych rodzimych stylizacji, między innymi w postaci torebek z ostatniej kolekcji Joanny Kruczek. Projektantka zastosowała kolorystykę typową dla kraju kwitnącej wiśni, w którym dominują barwy ziemi: biele, beże, brązy, szarości, czerń, zgaszona zieleń. Aby stylizacja była pełna kolorystycznie z zachowaniem równowagi, warto dodać do całości kolory ognia - synonim życia i energii - czerwień, oranż, czy żółć.  

 

 

 

Modele torebek z kolekcji Japan meets Europe posiadają wyraźne cechy stylu zwanego sweet lolita. To jasne, pastelowe kolory, koronki, urocze sukienki, fryzury i dodatki. Dominujący i podstawowy kolor to róż, który w pastelowym odcieniu idealnie sprawdza się również w modnych biznesowych stylizacjach.

 

 

 

Innym, bardzo kobiecym stylem japońskim jest classic lolita. Dominują tu motywy kwiatowe oraz ozdoby głowy - kokardy, kapelusze. Takie stylizacje utrzymane w beżowych odcieniach i jasnej kolorystyce są niezwykle kobiece, stonowane i eleganckie.

 

 

 

Tworząc stylowe wiosenne zestawy, warto czerpać inspiracje ze wschodniego stylu, który niewątpliwie jest efektowny, modny i elegancki. Cała kolekcja torebek będących uzupełnieniem takich stylizacji jest dostępna na stronie: www.joannakruczek.com

 

 

 

www.facebook.com/FabrykaStylu/?fref=ts

 

www.instagram.com/joannakruczek          

 

 

 

W stylizacjach wykorzystano:

 

 

 

torebka: Joanna Kruczek, www.joannakruczek.com;

bransoletka: Venis, www.venis.pl;

zegraek: Lorus, www.loruswatches.pl;

sukienka: Mohito;

marynarka: Dolce & Gabbana;

buty: Giambattista Valli;

 

 

torebka: Joanna Kruczek, www.joannakruczek.com;

 bransoletka: Venis, www.venis.pl;

buty: www.zalando.pl;

pomadka: La Luxe, www.laluxeparis.eu;

sukienka: Pretty Girl;

żakiet: Dior;

buty: Louboutin;

perfum: New Look

 

torebka: Joanna Kruczek, www.joannakruczek.com;

narzutka: Top Secret;

broszka: Venis,www.venis.pl;

spodnie: C&A;

kapelusz: H&M;

buty: Alexander McQueen

 

torebka: Joanna Kruczek, www.joannakruczek.com;

zegarek: Doxa, www.classicwatch.com.pl;

okulary: Caroline Abram, www.opticcollet.pl;

top: H&M;

spódnica: SinSay;

kurtka: Chanel

buty: Taylor Says

 

torebka: Joanna Kruczek, www.joannakruczek.com;

naszyjnik: Venis, www.venis.pl;

spodnie: Quiosque;

kimono: www.withchic.com

buty: Dolce & Gabbana;

perfum: Victoria's Secret

 

torebka: Joanna Kruczek, www.joannakruczek.com;

bransoletka: Venis, www.venis.pl;

naszyjnik: Venis, www.venis.pl;

sukienka: C&A;

marynarka: Zara;

buty: Dolce & Gabbana;

perfum: Chanel

 

Komentarze (0)