iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Hotele Mercure - informacja prasowa

Hotele Mercure  to idealne połączenie magii i unikalności miejsc z profesjonalizmem.

 

 

Goście  zyskują więcej, niż tylko przystań z wysokim poziomem usług hotelowych.  Czerpią siłę, poznają i odczuwają lokalny klimat , smakując regionalnych  potraw. Indywidualny klimat miejsca powoduje , że nie tylko aktywnie i ciekawie spędzając czas, ale również, że chcą zobaczyć i poznać więcej.

 

 

 

Hotele Mercure  to 70 magicznych miejsc, klimatycznych hoteli położonych  w dogodnych lokalizacjach, często w centrum miasta, nad morzem lub w górach. Tajemnicą sukcesu sieci Mercure jest połączenie charakteru miejsca, w tym elementów wystroju wnętrz, doboru wyposażenia, menu i czynnika ludzkiego, zaangażowanych pracowników, którzy swoimi  działaniami podkreślają moc, ciekawość miejsca, wyjątkowości społeczności, którą Klienci mogą poznać,  wzbogacając tym samym swoją wiedzę i doświadczenia.  To za sprawą  pracowników hotele Mercure  tak bardzo się wyróżniają. Ich aktywność , ukierunkowana na walory  lokalnego życia wzbogaca atmosferę, w której przebywają Klienci. Standardem jest bardzo bliska współpraca z lokalną społecznością, angażowanie się w różnego rodzaju aktywności  kulturalne, kulinarne i  modowe. To sprawia, że miejsca te są jeszcze ciekawsze, a Klienci  hoteli Mercure mają okazję  zasmakować niepowtarzalnego lokalnego  klimatu , nie rezygnując nawet na chwilę z profesjonalnej obsługi.

 

Klienci hoteli Mercure  zawsze odpoczywają, pracują w otoczeniu kreatywnych, inspirujących ludzi, gotowych spełnić  ich oczekiwania, przewidzieć potrzeby, właściwie zareagować. Zapraszamy do świata hoteli Mercure.

 

 

 

Link do materiału filmowego:

 

http://www.epresspack.net/dossier-de-presse-mercure-hotels-in-harmony-with-people-and-places/

 

 

 

Kontakt:

 

 

 

Grupa Hotelowa Orbis

 

Agnieszka Kalinowska Brand PR, Events Manager GH Orbis

 

tel. (+48) 22 829 35 48

 

e-mail: agnieszka.kalinowska@accor.com

 

 

 

Agencja PR:

 

PRomotion Instytut Events Marek Lenart

 

Anna Szymczak

 

tel. kom. (+48) 601 88 44 27

 

e-mail: anna.szymczak@promotioninstytut.com

 

 

Komentarze (0)
Polska marka odzieżowa SU... Mercure Fashion Night by Dorota...

Komentarze